Rewanż za Puchar Polski

Już w niedzielę do Tarnowa przyjedzie samodzielny lider rozgrywek ŁKS Commercecon Łódź. Zespół ten wygrał w tym sezonie wszystkie mecze, tracąc przy tym tylko jeden punkt. Drużyny mierzyły się już ze sobą w tym sezonie w ramach Pucharu Polski, w tym spotkaniu lepszy okazał się ŁKS wygrywając 3-0.

Tarnowianki w Radomiu znowu pokazały wielkie serce do walki i tym razem przełożyło się to na zdobycz punktową. Łodzianki z pewnością w Tarnowie nie będą miały łatwiej przeprawy, ponieważ „Żyrafy” będzie wspierać grono licznych fanów. Jeśli chodzi o zespół z Łodzi jest on z pewnością pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu, burzącym układ sił w lidze i obalającym przedsezonowe predykcje mówiące o ligowej dominacji drużyn z Rzeszowa i Polic.

Po ostatnim meczu Tarnów, również ma powody do optymizmu w coraz wyższej formie jest Katarzyna Marcyniuk, poniżej pewnego poziomu nie schodzi Klaudia Świstek. Tarnowianki w ostatnim meczu popełniły również mniej błędów własnych niż w początkowych meczach sezonu. Powyższe fakty mogą w Tarnowie budzić umiarkowany optymizm przed niedzielnym spotkaniem.

Mimo różnicy w tabeli czeka nas bardzo ciekawy pojedynek czy ŁKS-owi przyjdzie przełknąć pierwszą porażkę w sezonie? Przekonamy się w niedzielę, początek spotkania o godzinie 16 w Arenie Jaskółka.