Po niespodziance w Rzeszowie pora na Radom

Po małym prezencie mikołajkowym w Rzeszowie, tarnowianki 7.12.2023 o godz. 18:20 podejmą drużynę Moya Radomka Radom. Mecz z pewnością przyniesie wiele emocji i będzie ciekawym widowiskiem.

Nie lada frajdę sprawiły tarnowianki w Rzeszowie. Grając z dużo wyżej notowanym rywalem „Żyrafy” były bliskie sprawienia sensacji, ostatecznie skończyło się na jednym punkcie, co i tak jest wielkim wynikiem, biorąc pod uwagę fatalny mecz z Bydgoszczą. Klasą w tym meczu była Natasha Calkins, która jak sama podkreśliła po meczu w końcu „odpaliła”. Świetnie grała Zakościelna i Marcyniuk co dobrze wróży przed najbliższym meczem.

Radomka przegrała ostatnie spotkanie w Bielsku-Białym w stosunku 3-2. „Radomka” była bliska wygranej jednak w trzeciej partii roztrwoniła przewagę jaką miała, a następnie przegrała mecz. Do Tarnowie zawitają byłe zawodniczki „Jedynki”. Na parkiecie zobaczymy Martę Łyczakowską, Adriannę Rybak-Czyrniańską oraz Klaudię Nowakowską (dawniej Świstek), co z pewnością doda kolorytowi temu spotkaniu.

Tarnowianki chcą na swoim parkiecie odbudować zaufanie kibiców lekko nadwyrężone po ostatnim domowym meczu. Radom chce zmazać plamę z Bielska-Białej.

Początek meczu 7.12.2023, godz. 18:20, Arena „Jaskółka” Tarnów. Transmisja Polsat Sport News