Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Media

Tarnowskie siatkarki nadal z Grupą Azoty [FOTOREPORTAŻ]

26.09.2019

Dziś w Tarnowie miała miejsce prezentacja drużyny siatkarskiej GRUPA AZOTY PWSZ TARNÓW oraz podpisanie umowy pomiędzy UKS Jedynka Tarnów a Grupą Azoty S.A.

– UKS Jedynka jest dla nas bardzo ważnym klubem, ponieważ jak w soczewce w tym klubie można zobaczyć te elementy, na których Grupie Azoty zależy. Mam tutaj na myśli przede wszystkim świetną pracę z młodzieżą. W utworzonych młodzieżowych grupach młodzi adepci siatkówki mogą ćwiczyć przy szkołach. To pokazuje, że potęgę klubu należy budować tu i teraz, w oparciu o zawodniczki z lokalnego środowiska. Taki system szkolenia trzeba budować. Wiele klubów o tym zapomina, gdyż są to duże koszty, dodatkowy nakład pracy i zazwyczaj starają się uzyskać środki sponsorskie, aby finansować działalność  pierwszej drużyny, zapominając o szkoleniu młodzieży. W Tarnowie jest inaczej. To jest wartość dodana, którą ma UKS Jedynka podkreślał podczas konferencji prasowej dr Wojciech Wardacki. prezes Grupy Azoty.

Jak podkreślano podczas spotkania z lokalnymi mediami, kontynuacja współpracy Grupy Azoty z tarnowskimi siatkarkami to również zasługa Anny Pieczarki.

– Niezmiernie cieszę się, że chemiczny gigant wspiera nasze lokalne środowisko, przede wszystkim środowisko sportowe. Gratuluję klubowi tak zacnego sponsora, a siatkarkom życzę sukcesów w nowym sezonie. Widzimy się na trybunach podczas meczów Grupa Azoty PWSZ  Jedynka Tarnów – mówi Anna Pieczarka z zarządu województwa małopolskiego

http://www.kt24.pl/tarnowskie-siatkarki-nadal-z-grupa-azoty/?fbclid=IwAR22qIO-9F1zB0emi-eORbGNRzsdmtcczn5EmJqI5izKYGGl_1IFsVwKhAE

foto: Tomasz Schenk