Media

SIATKARKI PWSZ TARNÓW PRZEGRAŁY PÓŁFINAŁ PLAY OFF Z WISŁĄ WARSZAWA

28.03.2019

Decydujący piaty mecz o awans do finału play off I ligi przyniósł mnóstwo emocji.Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Wisła Warszawa 2-3 Warszawianki pokonały w piatym meczu w Tarnowie miejscowy zespół 3-2

Wielkie emocje i pokza wygrywania decydujących piłek w wykonananiu Bemowskich Syren.Warszawianki wykazały ogromną odporność nerwową w koncówkach II i III seta...W kolejnych  tarnowianki przegrywały 23-25 24-26 ( mimo 4 setobli dla tarnowianek ktore prowadzily 24-20!!!) a w III secie  powtorka tej sytuacji...Znów 24-20 dla tarnowianek , znów marnowane  4 pilki setowe , potem dodatkowa przy stanie 25-24 , ale ostatecznie porażka 26-28 w partii III i w całym spotkaniu 0-3
Warszawianki spotkają się w  finale play off z Jokerem Świecie

Przypomnijmy ze  w ćwiercfinale  siatkarki Wisły Warszawa   wyeliminowaly Solną Wieliczka wygraywając  w play off  3-0