Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Media

Siatkarki PKCH PWSZ trenują przed nowym sezonem

02.10.2013

Na obozie dochodzącym na obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej do nowego drugoligowego sezonu przygotowują się siatkarki PKCH PWSZ Tarnów.

 

Zajęcia prowadzą trenerzy Lesław Kędryna i Marek Skrobot. Treningi odbywają się trzy razy dziennie. Uczestniczy w nich dwanaście zawodniczek.

Kilka nowych siatkarek, to młode, utalentowane zawodniczki, finalistki Mistrzostw Polski Juniorek, dziewczęta które podjęły studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

 

Inauguracja ligowego sezonu nastąpi 28 września. Tarnowianki w Tarnowie podejmą rywalki zza miedzy – Sandecję Nowy Sącz.
– Świetnie układa się nam współpraca z tarnowską uczelnią z kanclerzem Romanem Żokiem i prezesem AZS-u PWSZ Janem Salamonem na czele. Naszym celem w nadchodzącym sezonie będzie jak najwyższa lokata w lidze, walka o medal w Akademickich Mistrzostwach Polski.

 

Chcemy też w okresie jesienno– zimowych dostarczyć wielu emocji licznym przecież w Tarnowie kibicom siatkówki – powiedział prezes Piotr Górnikiewicz.

 

Źródło: http://tarnow.naszemiasto.pl/galeria/opis/1978180,siatkarki-pkch-pwsz-trenuja-przed-nowym-sezonem-zdjecia,galeria,6480106,id,t,tm,zid.html#galeria-duze-zdjecie