Ósme zwycięstwo UKS Jedynki

07.01.2013

Nadal nieosiągalne dla rywalek są siatkarki UKS Jedynki II Tarnów występujące na parkietach małopolskiej 4. Ligi. W miniony weekend podopieczne trenerek Urszuli Świerczek i Beaty Wyroby w meczu na szczycie tabeli pokonały Dwójkę Kraków 3:0. Tym razem zwycięstwo nie przyszło jednak tak łatwo, jak wskazuje na to wynik. Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej partii tarnowianki musiały się sporo napracować, by ostatecznie zwyciężyć. W obu setach nasze zawodniczki wprawdzie niemal cały czas prowadziły, jednak w końcówkach rywalki grały bardzo dobrze odrabiając niemal w całości straty. Na szczęście za każdym razem przy decydujących piłkach to siatkarki Jedynki zachowywały więcej zimnej krwi zwyciężając pierwszą partię 26:24, a drugą 25:23. W trzecim secie tarnowianki zagrały już jednak w pełni skoncentrowane, dzięki czemu już na samym początku uzyskały przewagę, którą spokojnie utrzymały do samego końca zwyciężając 25:13.

Jedynka II Tarnów – Dwójka Kraków 3:0 (26:24, 25:23, 25:13)
Jedynka: Joanna Tadel, Ewa Stolarz, Agnieszka Kozioł, Katarzyna Borczuch, Monika Cichoń, Izabela Nowak, Barbara Gębiś (libero) oraz Kinga Plebanek, Justyna Słomska, Karolina Łącka, Anna Pokorny, Oliwia Sawczak.