Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Kadetki wygrywają Turniej Świąteczny, młodziczki na drugim miejscu

02.01.2013

W ostatnich dniach 2012 roku w Gorlicach rozegrany został IV Ogólnopolski Turniej Świąteczny w siatkówce kobiet z udziałem zespołów UKS Jedynki Tarnów. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych: kadetek i młodziczek. Nasze zawodniczki w turnieju tym spisały się bardzo dobrze zajmując nie tylko wysokie miejsca jako drużyny, ale również zgarniając szereg nagród indywidualnych.

W kategorii kadetek podopieczne trener Beaty Wyroby pewnie wygrały wszystkie pojedynki, dzięki czemu zwyciężyły całą rywalizację. Oprócz Jedynki A w tej kategorii wiekowej rywalizowała również nasza druga drużyna, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Ponadto najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została Oliwia Sawczak, z kolei najlepszą rozgrywającą została Izabela Nowak.

W kategorii młodziczek siatkarki UKS Jedynki Tarnów zakończyły rywalizację na drugiej pozycji ulegając jedynie zawodniczkom PBS Bank Sanoczanki Sanok. Dodatkowo najlepszą zawodniczką turnieju wśród młodziczek została Patrycja Kara reprezentująca barwy naszego klubu.

Podsumowując ostatni występ naszych siatkarek w zakończonym niedawno roku pozostaje sobie życzyć, aby nowy był co najmniej tak udany jak ostatnie dni mijającego.