Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Magdalena Ociepa po meczu w Krośnie: "Cieszę się z otrzymanej szansy i statuetki MVP. "

02.04.2022

Tradycyjne pytanie do najlepszej zawodniczki w dniu dzisiejszym, jak podsumujesz dzisiejsze spotkanie?

Wyszłyśmy zdeterminowane na ten mecz, każda dała dzisiaj z siebie wszystko dlatego ten wynik jest korzystny.

Zastąpiłaś nieobecną Olę Gancarz, weszłaś w trudnym momencie dla zespołu i od razu zostałaś wybraną najlepszą zawodniczką, można powiedzieć, że zrealizowałeś swoje zadanie w stu procentach.

Jestem zadowolona nie tyle ze swojej postawy ale z postawy drużyny, każda z nas trenuje tyle samo, a owocem jest dzisiejszy wynik. Cieszę się z otrzymanej szansy i statuetki MVP.

Przed Wami jedno albo dwa spotkania z Krosnem, choć w Tarnowie wszyscy liczą na jeden mecz. Ten dzisiejszy mecz na pewno będzie miał swoje odbicie w środę.

Tak, będziemy mieć dodatkową odprawę w celu analizy błędów, które dzisiaj popełniłyśmy, ale wiemy nad czym pracować i co poprawić skupiamy się na środowym meczu.

Czyli nie spoglądacie jeszcze na ewentualny półfinał i na to kto będzie wygodniejszym rywalem, którym może być Poznań albo Częstochowa. Z oboma zespołami nie było łatwo wygrać w tym roku.

Zdecydowanie skupiamy się na środowym meczu z Krosnem, czas pokaże na kogo trafimy, niech wygra lepszy i mam nadzieję, że będziemy po prostu wygrywać.

Gdzie widzisz jeszcze rezerwy w Waszej grze, co można jeszcze poprawić?

Nie mogę mówić, żeby nie ułatwiać zadania przeciwnikom <śmiech>, każda z nas ma jeszcze parę rzeczy do poprawy i myślę, że każda będzie się na tych aspektach skupiać na treningu.

 

rozmawiał Konrad Gaweł