Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Udanie zakończyć rok

13.12.2012

W najbliższą sobotę już ostatnie spotkanie w obecnym roku kalendarzowym rozegrają siatkarki PKCH PWSZ Tarnów. Podopieczne trenera Bogdana Dudka w hali TOSiR przy ulicy Krupniczej w Tarnowie podejmować będą TSPS Anser Siarkę Tarnobrzeg, a więc przedostatnią drużynę w ligowej tabeli. Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania są tarnowianki, jednak rywalek z pewnością nie można lekceważyć. W ostatnim czasie prezentują one bowiem wysoką formę, o czym najlepiej świadczy fakt, że w ostatnich trzech spotkaniach zawsze zdobywały punkty do ligowej tabeli. Nasze zawodniczki jednak, jeśli myślą o awansie do play-off, to w spotkaniach z teoretycznie słabszymi rywalami we własnej hali nie mogą tracić punktów, dlatego z pewnością podejdą do tego meczu w pełni skoncentrowane. Ponadto siatkarki PKCH PWSZ z pewnością będą chciały na zakończenie mijającego roku odnieść zwycięstwo, aby w dobrych humorach w styczniu powrócić do zmagań ligowych. Początek tego spotkania zaplanowany jest na sobotę na godzinę 18. Gorąco wszystkich zapraszamy, gdyż mecze w Tarnowie w obecnym sezonie niemal zawsze są ciekawe i emocjonujące.

 

Pojedynek siatkarek PKCH PWSZ Tarnów nie będzie jednak jedynym, który siatkarki naszego klubu rozegrają w najbliższych dniach. Również w sobotę w hali I Liceum Ogólnokształcącego swoje kolejne spotkanie ligowe rozegra nasza druga drużyna występująca na parkietach 4. Ligi. W spotkaniu, którego początek zaplanowano na godzinę 12 Jedynka Tarnów podejmować będzie Grunwald Chełmek.

 

W niedzielę z kolei swój turniej 1. Ligi rozegrają w Krzeszowicach nasze najlepsze kadetki. Tarnowianki za rywalki, oprócz gospodyń Maratonu Krzeszowice, będą miały również drużynę Pogoni Proszowice.

 

Nasza druga drużyna kadetek, która występuje w 6. Lidze, swój turniej ligowy rozegra dopiero w poniedziałek. W hali I Liceum Ogólnokształcącego podopieczne trener Beaty Wyroby podejmować będą Podkarpacie Bobowa oraz Salos Piast Kraków. Początek tego turnieju zaplanowano na godzinę 16.

 

Terminy spotakań zespołów naszego klubu:

Sobota (15.12)
g.12: Jedynka Tarnów - Grunwald Chełmek (hala I LO)

g.18: PKCH PWSZ Tarnów - TSPS Anser SIarka Tarnobrzeg (hala TOSiR)

Niedziela (16.12) 

Turniej 1. Ligi Kadetek - Jedynka A Tarnów (Krzeszowice)

Poniedziałek (17.12)

g. 16: Turniej 6. Ligi Kadetek - Jedynka B Tarnów (hala I LO)