Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Zapowiedź meczu z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

15.12.2020

Już jutro zawodniczki z Tarnowa rozegrają ostatni z zaległych meczów. Przeciwnikiem podopiecznych Wojciecha Serafina będzie beniaminek rozrywek, drużyna NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Początek meczu na hali PWSZ o godzinie 18:00.

Po ostatnim weekendzie nastroje w zespole uległy znacznej poprawie. Tarnowskie Żyrafy po trudnym spotkaniu zwyciężły z SAN-Pajdą Jarosław, czym przerwały serię 3. porażek. MVP tego spotkania, Vivian Pellegrino, po meczu komlementowała swoją drużynę, wyrażając nadzieję, że pozwoli to grać coraz lepiej w kolejnych meczach. 

Postawa beniaminka z Nowego Dworku Mazowieckiego jest jednym z potywnych zaskoczeń bieżącego sezonu. Ostatnie mecze potwierdzają rosnącą formę zespołu, czego efektem były zwycięstwa w 3. ostatnich meczach. Podopieczne Bartosza Kujawskiego w ostatniej kolejce sprawiły sporą niespodziankę, kiedy dość łatwo zwyciężyły z drużyną SMS PZPS Szczyrk. 

Mecz ten pierwotnie miał się odbyć 24. października w ramach 5. kolejki spotkań, jednak został przełożony na prośbę drużyny z Nowego Dworu Mazowieckiego, ktora przebywała wówczas na kwarantannie. 

Wyniki 5. kolejki 1. Ligi Siatkówki Kobiet:

 

Karpaty Krosno - KS Częstochowianka 3:1

AZS Politechnika Śląska Gliwice - KS Olimpia Jawor 3:1

SPS Stal Mielec - Asotra Płomień Sosnowiec 3:2

SAN-Pajda Jarosław - UNI Opole (przełożony)