Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów I-ligowy zespół żeńskiej piłki siatkowej z Tarnowa

Zapowiedź 11. kolejki

11.12.2020

Już jutro tarnowskie Żyrafami powalczą o przerwanie złej passy 3 trzech meczów bez zwycięstwa. Przeciwnikiem zespołu Wojciecha Serafina będzie SAN-Pajda Jarosław. Początek meczu na hali PWSZ w Tarnowie o godzinie 18:00.

W ostatnich spotkaniach nasza drużyna nie mogła odnaleźć właściwego rytmu, co skutkowało trzema porażkami, w tym dwukrotnie wynikiem 0:3. Mijający tydzień był dla naszej drużyny pierwszym pełnym mikrocyklem treningowym od ponad miesiąca, co spowodowane było koniecznością grania zaległych meczów. Tarnowscy kibice mogą mieć nadzieje, że ostatnie treningi pozwoliły wyeliminować błędy w naszej grze, co przełoży się w sobotę na walkę o zwycięstwo.

Drużyna z Jarosławia po nienajlepszym początku sezonu w ostatnich meczach radzi sobie zdecydowanie lepiej. Ich spotkanie z ostatniej kolejki zostało przełożone (koronawirus w SPS Stali Mielec), jednak wcześniejsze dwa starcia zakończyły się ich zwycięstwami. Mimo kilku letnich transferów wychodzących trzon drużyny został utrzymany, a o jego sile stanowią Aleksandra Dudek oraz Katarzyna Saj, która została przesunięta na pozycję atakującej.

W tej kolejce ciekawie zapowiadają się mecze w Częstochowie, gdzie KS Częstochowianka podejmie UNI Opole, jak również w Mielcu. Rywalem Stali, która wraca do gry po przerwie spowodowanej zakażaniem koronawirusem, będzie 7R SOLNA Wieliczka.