Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

1% podatku

09.02.2020

Siatkówka to niewątpliwie dyscyplina, bez której tarnowscy kibice nie wyobrażają sobie życia. Wspólnota ludzi, których jednoczy wspólny cel – wspieranie lokalnej drużyny. Tak o sobie mówią wierni kibice, którzy czy to na wyjeździe, czy w hali przy Mickiewicza nie szczędzą gardeł. A wszystko po to, by okazać wsparcie. A gdyby tak przy okazji zrobić coś dobrego?

Zbliża się okres rozliczeniowy. Każdy, kto składa zeznanie podatkowe za miniony rok kalendarzowy, musi podjąć ważną decyzję. 1% podatku. Dużo czy mało? Z perspektywy pojedynczej osoby to niewielka kwota. Część z nas nie zastanawia się nawet, w jaki sposób może ona pomóc. No właśnie, tutaj trzeba wrócić do siły Grupy Azoty PWSZ Jedynki Tarnów, która potrafi jednoczyć środowisko. Spójrzmy na to z innej strony. Jeśli 10 kibiców zdecyduje się przekazać swój 1 % podatku na rzecz tarnowskiej siatkówki, na konto wpłynie realna suma, która z pewnością pomoże grupom młodzieżowym. A przecież nas kibiców jest zdecydowanie więcej!

1818.30 zł – taka kwota zasiliła konto w zeszłym roku. A jak będzie teraz?

Jeśli jeszcze się wahasz, zajrzyj na nasz profil w popularnym portalu społecznościowym Facebook. Zobacz, jak rozwijają się grupy młodzieżowe, ile wysiłku wkładają młode dziewczęta, aby w przyszłości stać się profesjonalnymi siatkarkami. Przyjdź na mecz seniorskiej drużyny, a jeśli masz więcej wolnego, wybierz się do Wieliczki i już w piątek kibicuj Młodym Żyrafom podczas turnieju! Bo w Grupie siła!

 

Tekst: Justyna Wątroba