Jedynka nadal bezkonkurencyjna w IV Lidze

02.12.2012

Siatkarki Jedynki Tarnów występujące na parkietach małopolskiej IV Ligi nadal prezentują poziom nieosiągalny dla rywalek. W sobotę podopieczne trenerek Urszuli Świerczek i Beaty Wyroby pewnie pokonały na wyjeździe Gryfa Brzesko 3:0 i nadal pozostają zespołem, który nie przegrał jeszcze nawet seta.

Gryf jedynie w drugiej partii nawiązał jakąkolwiek walkę z naszą drużyną ulegając w tym secie 21:25. W pozostałych częściach meczu przewaga tarnowianek była bezdyskusyjna o czym najlepiej świadczą wyniki pierwszego i trzeciego seta zwyciężane przez Jedynkę 25:10 i 25:11.

Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna awansowała na pierwsze miejsce w tabeli, mimo iż nadal ma do rozegrania zaległe spotkanie z Ogniwem Piwniczna.

Gryf Brzesko – Jedynka II Tarnów 0:3 (10:25, 21:25, 11:25)

Jedynka: Joanna Tadel, Weronika WYroba, Barbara Gebiś (libero), Ewa Stolarz, Magdalena Kosałka, Justyna Słomska, Kinga Plebanek, Katarzyna Borczuch, Monika Cichoń, Magdalena Szczurek, Agnieszka Kozioł, Karolina Łącka