Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

O trzy punkty z Toruniem!

27.11.2019

W sobotę (30.11) Tarnowianki podejmą na własnym parkiecie drużynę z Torunia. Mecz ten jest bardzo ważny, ponieważ zespoły są bezpośrednimi sąsiadami w ligowej tabeli. Tarnowianki po serii porażek przełamały się i w ostatniej kolejce pokonały drużynę z Gliwic 3:2. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy! 

Na ławce trenerskiej doszło do zmiany. Po prawie czterech latach drużynę opuścił Trener Michał Betleja. Trenerowi dziękujemy za te wszystkie lata pracy, za emocje i zaangażowanie. Życzymy powodzenia w dalszej pracy i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się na siatkarskich parkietach. Miejsce pierwszego szkoleniowca zajął Trener Łukasz Marciniak. Serdecznie witamy w Tarnowie i życzymy powodzenia!

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie na Hali PWSZ w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8 (wjazd od ul. Goldhammera).

Bardzo liczymy, że Kibice okażą wsparcie naszej drużynie i licznie, całymi rodzinami, przybędą na halę. Zapraszamy do włączenia się w doping prowadzony przez Klub Kibica. Pokażmy, że jesteśmy siódmym zawodnikiem drużyny tarnowskich Żyraf! Tarnowcy kibice przyzywczaili wszystkich do głośnego, żywiołowego dopingu. Tym razem nie będzie inaczej! 


Klub Kibica bardzo prosi, aby osoby posiadające koszulki meczowe lub inne wzory przybyły w nich na halę. Zapraszamy do "strefy aktywnego dopingu"!

 

Tekst: Justyna Wątroba