Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Kolejny pracowity weekend naszych zespołów

30.11.2012

Siatkarki Jedynki Tarnów w ostatnich dniach z pewnością nie mogą narzekać na małą ilość spotkań. Po dwóch pojedynkach juniorek rozegranych w tygodniu, w najbliższy weekend swoje spotkania rozegrają kadetki oraz nasza druga drużyna występująca w IV Lidze.

Wcześniej, bo już w sobotę na parkiet wybiegną seniorki, które w wyjazdowym spotkaniu rywalizować będą z Gryfem Brzesko. Podopieczne trenerek Urszuli Świerczek i Beaty Wyroby w dotychczasowych spotkaniach nie przegrały nawet seta, co z pewnością stawia je w roli faworytek. Wyższość nad przeciwnikiem trzeba jednak potwierdzić na parkiecie, dlatego liczymy na kolejny udany występ naszego zespołu. Początek tego pojedynku o godzinie 11.

W niedzielę z kolei w hali I Liceum Ogólnokształcącego rozegrany zostanie IV Turniej Ligowy w kategorii kadetek. Podopieczne trener Beaty Wyroby po nieudanym występie dwa tygodnie temu i spadku do 2. Ligi we własnej hali z pewnością będą chciały pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy. Cel naszej drużyny na te zawody jest więc jeden – zwyciężyć i powrócić do grona najlepszych drużyn w Małopolsce. Zrealizować go nie będzie łatwo, jednak liczymy, że w starciu z zespołami Sandecji Nowy Sącz i Dalinu Myślenice uda się go osiągnąć. Początek zmagań turniejowych w niedziele o godzinie 9:30.