Drugi zespół Jedynki nadal bez porażki w lidze

20.11.2012

W swoim drugim spotkaniu w obecnym sezonie drugie zwycięstwo odniosły siatkarki UKS Jedynki II Tarnów występujące w rozgrywkach małopolskiej 4. Ligi. Podopiecznie trenerek Urszuli Świerczek i Beaty Wyroby w wyjazdowym spotkaniu bez większych problemów pokonały GSKS Laskową 3:0.

Tarnowianki we wszystkich trzech setach tego pojedynku zdecydowanie przeważały i kończyły kolejne partie wysokimi zwycięstwami. Największą przewagę nasze zawodniczki miały w drugim secie, w którym zwyciężyły aż 25:10!

W kolejnym spotkaniu naszej drugiej drużynie z pewnością nie będzie jednak już tak łatwo. Tarnowianki we własnej hali w najbliższy czwartek podejmować będą bowiem Ogniwo Piwniczna, które również jak dotychczas jest bez porażki w lidze. Zapowiada się więc ciekawy mecz, na który wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Początek o godzinie 17:30 w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie.

GSKS Laskowa – Jedynka II Tarnów 0:3 (16:25, 10:25, 16:25)

Jedynka: Weronika Wyroba (kpt), Ewa Stolarz, Magdalena Kosałka, Agnieszka Kozioł, Joanna Tadel, Katarzyna Borczuch, Barbara Gębiś (libero), Justyna Słomska, Kinga Plebanek, Joanna Ryczek, Monika Cichoń, Kinga Kubala