Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Pracowity weekend naszej młodzieży

16.11.2012

Wyjazdowy pojedynek siatkarek PKCH PWSZ Tarnów z Dalinem Myślenice nie będzie jedyną imprezą sportową w najbliższych dniach, w której rywalizować będą nasze zawodniczki. Oprócz pierwszego zespołu swoje mecze rozgrywać będą również obie drużyny kadetek UKS Jedynki oraz nasz czwarto ligowy zespół.

 

Kadetki B swój III Turniej Ligowy rozegrają już w najbliższą sobotę (16.11.) we własnej hali. W rywalizacji rozpoczynającej się o godzinie 9:30 oprócz naszych zawodniczek udział wezmą zespoły Podkarpacia Bobowa i Dobrego Wyniku Kraków. Liczymy, że podopieczne trener Beaty Wyroby pokażą pełnie swoich umiejętności i dzięki zwycięstwu w turnieju awansują do wyższej ligi.

 

Kadetki A z kolei swój III Turniej Ligowy rozegrają w niedzielę w Proszowicach. Nasza drużyna pewnie wygrała grupę wschód w rywalizacji w tej kategorii wiekowej i po połączeniu lig rywalizować będzie w najwyższej lidze. Przeciwniczkami tarnowianek będą zespoły Pogoni Proszowice i Maratonu Krzeszowice i w stawce tej, nasza drużyna z pewnością nie jest na straconej pozycji.

 

Jedynka II Tarnów, występująca na parkietach małopolskiej 4. Ligi, swój mecz ligowy rozegra z kolei w poniedziałek. Podopieczne trenerek Urszuli Świerczek i Beaty Wyroby w Laskowej zmierzą się z miejscowym GSKS-em. Faworytkami tego pojedynku wydają się być tarnowianki, jednak ze względu na niewielką ilość rozegranych dotychczas przez ten zespół meczy forma naszych dziewczyn jest niewiadomą. Mimo to liczymy, że Jedynka wywiezie z Laskowej trzy punkty i pozostanie jednym z dwóch zespołów bez porażki w lidze.