Wygrywamy w Toruniu!

17.01.2019

Bardzo ciekawy pojedynek miał miejsce w Arenie Toruń. Grupa Azoty PWSZ Tarnów tym razem wybrała się na mecz wyjazdowy do Torunia. Warto przypomnieć, iż poprzedni pojedynek w Tarnowie skończył się wynikiem 3:2 dla tarnowianek. Środowe spotkanie rozpoczęło się mocnym akcentem zawodniczek z Tarnowa. Warto zaznaczyć, iż po przerwie trener Michał Betleja, mógł skorzystać z usług libero Aleksandry Guzikiewicz - Kielar. Pierwsze dwa sety to bezproblemowe zwycięstwo Grupy Azoty PWSZ Tarnów. W trzeciej oraz czwartej partii mieliśmy doczynienia z bardzo wyrównaną grą, które jednak kończyły się wygraną Budowlanych Toruń. Decydyująca 5 partia spotkania to piorunujący początek oraz kontrola do samego końca przez zespół z Tarnowa. Ostatecznie byliśmy światkami powtórki z meczu w pierwszej rundzie. Wyróżniającą postacią w zespole z Tarnowa była Magdalena Pytel, która odznaczała się bardzo wysoką sutecznością swojej gry.

Budowlani Toruń – Grupa Azoty PWSZ Tarnów 2:3
(21:25, 18:25, 25:21, 27:25, 7:15)