Kadetki Jedynki A nadal niepokonane

06.11.2012

W niedzielę nasze młode zawodniczki występujące w rozgrywkach kadetek rozegrały w Nowym Sączu II Turniej Ligowy. Podobnie jak we wcześniejszych turniejach w tej kategorii wiekowej, tak i tym razem podopiecznie trener Beaty Wyroby spisały się znakomicie. Jedynka A Tarnów w rywalizacji z Sandecją Nowy Sącz oraz z Ogniwem Piwniczna pewnie nie tylko wygrała oba mecze, ale nie pozwoliła rywalkom na zwycięstwo w choćby jednym secie. Tym samym tarnowianki umocniły się na pozycji lidera Grupy Wschód.

1. Liga:

Jedynka A Tarnów – Ogniwo Piwniczna 3:0 (25:18, 25:10, 25:10)

Jedynka A Tarnów – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:21, 25:15, 25:14)

Końcowa kolejność 1. Ligi:

1. Jedynka A Tarnów

2. Sandecja Nowy Sącz

3. Ogniwo Piwniczna

Nieco gorzej w Turnieju 3. Ligi spisały się siatkarki Jedynki B Tarnów. Nasze najmłodsze zawodniczki w zawodach rozgrywanych w Starym Sączu wygrały dwa z trzech pojedynków. Tarnowianki pewnie pokonały zespoły Górala Muszyna 2:0 i Salosu Staniątki 2:1. W spotkaniu z Salosem, Jedynka słabo zagrała pierwszego seta ulegając 23:25, jednak w kolejnych przewaga tarnowianek była już bezdyskusyjna. O pierwszym miejscu w turnieju decydował mecz naszych zawodniczek z Popradem Stary Sącz, w którym tarnowianki nie zdołały pokonać faworyzowanych rywalek i ostatecznie zajęły w zawodach 2. miejsce.