W juniorkach Sandecja lepsza od Jedynki

18.10.2012

W rozegranym w środę zaległym spotkaniu Małopolskiej Ligi Juniorek siatkarki UKS Jedynki Tarnów przegrały w wyjazdowym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz 1:3.

Tarnowianki fatalnie rozpoczęły spotkanie przegrywając pierwszego seta aż 13:25. W drugim niestety było niewiele lepiej. Tym razem Sandecja pozwoliła naszej drużynie na zdobycie 18 oczek i po dwóch szybkich partiach prowadziła 2:0. W trzeciej tarnowianki zagrały jednak zdecydowanie lepiej i po pięknej walce zwyciężyły 25:21. Wydawało się więc, że UKS Jedynkę stać na zwycięstwo w całym meczu. Niestety nadzieje szybko rozwiały zawodniczki Sandecji, które w kolejnym secie wygrały aż 25:10 pieczętując swoje zwycięstwo w całym pojedynku.

Sandecja Nowy Sącz – UKS Jedynka Tarnów 3:1 (13:25, 18:25, 25:21, 10:25)

Jedynka: Weronika Wyroba, Joanna Tadel, Barbara Gębiś (libero), Justyna Słomska, Kinga Plebanek, Magdalena Szczurek, Monika Cichoń, Agnieszka Kozioł, Katarzyna Borczuch , Kinga Kubala, Joanna Ryczek.