Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Wygrana siatkarek

24.11.2014

Siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów pokonały w ligowym pojedynku w Tarnowie MKS SAN-Pajda Jarosław 3:1.

 

Tarnowianki zajmują w tabeli czwartej grupy II ligi trzecią lokatę 15 punktami zdobytymi w siedmiu spotkaniach. W następnej kolejce drużyna z Tarnowa wyjedzie do Wieliczki na mecz z ekipą Kampusu. Kolejne punkty zainkasowały w drugoligowej rywalizacji siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów.

 

Tym razem tarnowianki pokonały u siebie MKS SAN-Pajda Jarosław 3:1.

W pierwszej partii gospodynie urządziły ostre strzelanie wygrywając szybko i efektownie do ośmiu. Bardziej wyrównany był drugi set. Najpierw był remis 4:4, później tarnowianki wyszły na prowadzenie 7:4 i nie oddały go do końca partii, wygrywając 25:16. Dwie wysokie wygrane chyba rozkojarzyły tarnowskie siatkarki, bo trzeciego seta przegrały, mimo prowadzenia 5:2 i remisu 22:22. W kolejnej partii wszystko już wróciło do normy. Tarnowianki szybko objęły prowadzenie, którego nie oddały już do końca spotkania. Grupa Azoty PWSZ Tarnów ma 15 punktów zgromadzonych w siedmiu spotkaniach.

 

Za tydzień tarnowianki czeka wyjazdowy pojedynek z zespołem Kampus Wielicki.

 

Grupa Azoty PWSZ Tarnów – MKS SAN-Pajda Jarosław 3:1 (25:8, 25:16, 23:25, 25:20) Grupa Azoty: Styrkowiec, Beda, Podlasek, Ruszel, Lipińska, Sobczak, Kaczyńska (libero) oraz Pfeifer, Torbusińska, Zemełka, Lewandowska

 

źródło: http://www.tarnowskieinfo.pl/news/12557,wygrana-siatkarek.html