Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Porażka w Krakowie

23.10.2014

Siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów przegrały mecz ligowy w Krakowie z zespołem AGH 0:3. Tarnowianki zajmują w tabeli II ligi trzecią lokatę, mając dziewięć punktów zdobytych w czterech spotkaniach. Następnym rywalem zespołu z Tarnowa będzie Tomasovia Tomaszów Lubelski.

 

Siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów w trzech setach przegrały ligowy pojedynek w Krakowie z ekipą AGH. Tarnowianki słabo rozpoczęły spotkanie, w pierwszej partii gospodynie prowadziły już 11:6, gdy siatkarki z Tarnowa rozpoczęły odrabianie strat. Udało się doprowadzić do wyniku 12:11, ale krakowianki opanowały sytuację i wygrały seta do 17. Bardziej emocjonująca i wyrównana była druga partia. Gospodynie wygrały jednak dwie decydujące piłki przy stanie 23:23 i mogły cieszyć się z wygranej. W trzecim secie krakowianki prowadziły od początku, wygrały 25:21, a całe spotkanie 3:0.

 

Drużyna z Tarnowa ma po czterech kolejkach spotkań dziewięć punktów i zajmuje w tabeli swojej grupy trzecią pozycję. W następnym meczu tarnowianki zmierzą się u siebie z Tomasovią Tomaszów Lubelski. AGH Kraków – Grupa Azoty PWSZ Tarnów 3:0 (25:17, 25:23, 25:21) Grupa Azoty PWSZ: Beda, Zemełka, Torbusińska, Podlasek, Sobczak, Lewandowska, Kulikow (libero) oraz Pfeifer, Kaczyńska, Ruszel, Styrkowiec, Lipińska