Drugoligowe siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów zainaugurowały sezon przed własną publicznością. Ich przeciwnikiem w trzeciej kolejce już spotkań był zespół UKS Sokoła Zator.

12.10.2014

Tarnowianki zbyt luźno podeszły to tego spotkania. Dobrą grę przeplatały dużą ilością błędów.

Dwa pierwsze sety wygrały do 15 i 16 i gry wydawało się, że trzecia partia zakończy spotkanie, to rywalki wykorzystały niefrasobliwość tarnowianek i wygrały 25:21. Czwarty set to już duża dominacja siatkarek Marka Skrabota, które wygrały 25:10 i całe spotkanie 3:1.

Trochę zmian wprowadziło nieco rozluźnienia w nasze poczynania – powiedziała po meczu Marta Kutikow, libero tarnowskiego zespołu W innych spotkaniach San Pajda Jarosław pokonała w trzech setach Poprad Stary Sącz, tyle sam partii potrzebowały siatkarki Szóstki Mielec, aby wygrać w Wieliczce z zespołem Kampusu.

W tabeli na czele siatkarki z Tarnowa, trzecia jest Szóstka Mielec, a Poprad Stary Sącz zajmuje ostatnia dziewiątą pozycję.