Czwarte zwycięstwo z rzędu Jedynki

25.03.2014

Nadal bardzo dobrą formę prezentują siatkarki UKS Jedynki Tarnów. W sobotę tarnowianki, mimo iż zagrały w bardzo dużym osłabieniu, pokonały na wyjeździe MOSiR Bukowno 3:1.

Nasza drużyna przystąpiła do tego spotkania bez wielu podstawowych zawodniczek. Dość wspomnieć, że w składzie znalazły się tylko dwie siatkarki, które w poprzednim meczu ligowym występowały w pierwszej szóstce, a cały skład naszego zespołu składał się z zaledwie siedmiu zawodniczek. Mimo to tarnowianki od samego początku spotkania były stroną dominującą dzięki czemu pewnie zwyciężyły pierwszego seta 25:18. W drugim gra była już bardziej wyrównana, jednak wyższość naszej drużyny widać było w końcowym fragmencie tej partii, kiedy to Jedynka w odróżnieniu od rywalek nie popełniała błędów, dzięki czemu zwyciężyła tą część meczu 25:22.

Prowadzenie 2:0 w meczu niestety rozluźniło nasze zawodniczki, przez co w kolejnej partii to gospodynie zwyciężyły aż 25:15. Na szczęście był to tylko chwilowy przestój w grze Jedynki. W czwartym secie ponownie to tarnowianki były zdecydowanie lepsze wygrywając tą część meczu 25:19 i tym samym całe spotkanie 3:1.

Był to przedostatni pojedynek ligowy Jedynki w obecnym sezonie. Sezon 2013/2014 nasza drużyna zakończy już w najbliższą sobotę wyjazdowym spotkaniem z Iskrami Grybów.

MOSiR Bukowno – UKS Jedynka Tarnów 1:3 (18:25, 22:25, 25:15, 19:25)