Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Sezon jeszcze się nie skończył!

28.02.2014

Drużyna PKCH PWSZ Tarnów wprawdzie zakończyła już zmagania w obecnym sezonie II Ligi Kobiet, jednak dla innych zespołów trenujących w naszym klubie rozgrywki nadal trwają. W najbliższy weekend na parkietach będziemy mogli oglądać zarówno naszą trzecioligową drużynę, jak i młodziczki tarnowskiego klubu.

 

Trzecioligowy zespół UKS Jedynki Tarnów w piątek w zaległym spotkaniu na wyjeździe zmierzy się z Salosem RP Kraków. Faworytkami tego spotkania wydają się być krakowianki, które nie tylko aktualnie przewodzą w stawce zespołów walczących o miejsca 5-12, ale w pierwszym spotkaniu obu drużyn rozegranym w Tarnowie pewnie zwyciężyły 3:0. Podopieczne trenerek Beaty Wyroby i Urszuli Świerczek w ostatnich dniach prezentują jednak zdecydowanie lepszą formę, niż miało to miejsce jeszcze niedawno, dlatego możemy się spodziewać, że tarnowianki bez walki się nie poddadzą. Początek tego meczu o godzinie 20:15.


Kibiców siatkówki w Tarnowie zapraszały jednak w niedzielę do hali I LO, gdzie rozgrywany będzie turniej ligowy młodziczek. Turniej ten będzie ostatnią okazją do zobaczenia naszych najmłodszych zawodniczek w akcji w obecnym sezonie. Podopieczne trener Urszuli Świerczek za rywalki będą miały zespoły Sparty B Kraków, Bronowianki Kraków i Ogniwa Piwniczna. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 10.