Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Juniorki UKS Jedynki szóste w Małopolsce

16.02.2014

Niestety drugi dzień zmagań w Wojewódzkim Turnieju Finałowym Juniorek nie był udany dla siatkarek UKS Jedynki Tarnów. Po porażce dzień wcześniej z Pogonią Proszowice tarnowianki w sobotę rano musiały pokonać Maraton Krzeszowice, aby znaleźć się w półfinale turnieju. Niestety podopieczne trenerek Beaty Wyroby i Urszuli Świerczek przegrały to spotkanie 1:3 i tym samym zajęły trzecie miejsce w swojej grupie, które w dalszej fazie dawało jedynie szansę na walkę o piąte miejsce.

W pojedynku decydującym o tej pozycji tarnowianki rywalizowały z Sandecją Nowy Sącz. Niestety w spotkaniu, które odbyło się zaledwie kilkadziesiąt minut po wcześniejszym meczu naszej drużyny, UKS Jedynka Tarnów uległa sądeczankom 0:3 i tym samym zajęła dopiero szóste miejsce w całej rywalizacji.

Dodajmy jeszcze, że cały turniej finałowy zwyciężył MKS MOS Wieliczka przed Popradem Stary Sącz i Maratonem Krzeszowice.

 

Wyniki spotkań grupowych:

UKS Jedynka - Pogoń Proszowice 2:3

UKS Jedynka Tarnów – Maraton Krzeszowice 1:3

 

Mecz o 5. Miejsce

UKS Jedynka – Sandecja Nowy Sącz 0:3

 

UKS Jedynka wysąpiła w składzie: Weronika Wyroba, Joanna Tadel, Izabela Nowak, Natalia Cieśla, Magdalena Sobol, Barbara Gębiś (libero), Justyna Molczyk (libero), Oliwia Sawczak, Katarzyna Mleczko, Klaudia Wrona, Patrycja Kara, Gabriela Szablowska