Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

PKCH PWSZ w Krakowie powalczy o kolejne 3 punkty

23.01.2014

W najbliższą sobotę siatkarki PKCH PWSZ Tarnów czeka kolejne spotkanie ligowe z gatunku tych teoretycznie łatwiejszych. Nasze zawodniczki gościć bowiem będą w hali Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na spotkaniu przeciwko miejscowej drużynie AZS UEK Kraków. Krakowianki, podobnie jak ostatni rywal naszej drużyny – Dalin Myślenice, w dotychczasowych meczach mają na koncie zaledwie jedno zwycięstwo i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. W pierwszym spotkaniu PKCH PWSZ Tarnów z krakowiankami nasze zawodniczki pewnie zwyciężyły 3:0, co dobrze zwiastuje przed rewanżem. Jeśli więc tarnowianki podejdą do tego meczu w pełni skoncentrowane to nie powinny mieć problemów z odniesieniem kolejnego zwycięstwa. Początek tego spotkania w sobotę o godzinie 19.

 

Oprócz naszej pierwszej drużyny w najbliższy weekend swoje mecze ligowe rozgrywać będą również kadetki naszego klubu. Jedynka A Tarnów po awansie do II Ligi wywalczonym dwa tygodnie temu tym razem na swój turniej uda się do Krakowa do hali Wisły, w której rywalizować będzie z gospodyniami, a także z Dalinem Myślenice i zespołem AS Progres Kraków.

Jedynka B Tarnów, która występować będzie w turnieju IV Ligi, w Grybowie spotka się z miejscowymi Iskrami, a także z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Obu naszym drużynom życzymy powodzenia.

 

 

Terminy spotkań naszych drużyn w najbliższy weekend:

25.01. (sobota)

g. 19: AZS UEK Kraków – PKCH PWSZ Tarnów (II Liga Kobiet)

 

26.01. (niedziela)

g. 9: VI Turniej Ligowy Kadetek w Krakowie (II Liga) z udziałem UKS Jedynka A Tarnów

g. 9.30: VI Turniej Ligowy Kadetek w Grybowie (IV Liga) z udziałem UKS Jedynka B Tarnów