Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Stałe postępy młodziczek

22.01.2014

Kolejny bardzo dobry wynik zanotowały w niedzielę młodziczki UKS Jedynki Tarnów. Podopieczne trener Urszuli Świerczek w już szóstym Turnieju Ligowym w obecnym sezonie zajęły drugie miejsce w IV Lidze, a przypomnijmy, że jeszcze dwa turnieje temu znajdowały się w ostatniej klasie rozgrywkowej w tej kategorii wiekowej.

 

Tarnowianki, mimo iż są młodsze od większości rywalek, gdyż w przyszłym sezonie cała nasza drużyna nadal występować będzie nadal w kategorii młodziczek, z turnieju na turniej grają coraz pewniej. Najlepiej o tym świadczą wyniki spotkań z Bronowianką Kraków i Ogniwem Piwniczna, w których nasze zawodniczki bez żadnych skrupułów, grając bardzo dobrze odniosły pewne zwycięstwa. Niestety w meczu decydującym o awansie do III Ligi tarnowianki musiały uznać wyższość gospodyń turnieju – Popradu Stary Sącz, i mimo ambitnej postawy uległy 0:2. Mimo to, młode siatkarki Jedynki mogą być zadowolone ze swojego występu i za dwa tygodnie ponownie zapowiadają walkę o awans.

 

 

UKS Jedynka Tarnów – Bronowianka Kraków 2:0

UKS Jedynka Tarnów – Poprad Stary Sącz 0:2

UKS Jedynka Tarnów – Ogniwo Piwniczna 2:1

 

UKS Jedynka: Julia Drozdowicz, Weronika Leśniak, Zuzanna Stachura, Gabriela Stachura, Sandra Gabinek, Gordana Domańska, Diana Leżucha, Julia Stachura, Agata Olszówka, Patrycja Broniek.