Juniorki Jedynki rozpoczynają rok od zwycięstwa

07.01.2014

W swoim pierwszym meczu w nowym roku pewne zwycięstwo odniosły juniorki UKS Jedynki Tarnów. Prowadzone przez duet trenerski Beata Wyroba – Urszula Świerczek tarnowianki bez większych problemów na wyjeździe pokonały Salos RP Kraków 3:0. Rywalki jedynie w pierwszym secie starały się nawiązać walkę z naszą drużyną ulegając 22:25. W kolejnych partiach przewaga tarnowianek była już bardzo duża, a nasze zawodniczki zwyciężały sety 25:7 i 25:11.

Dzięki tej wygranej UKS Jedynka awansowała na pierwsze miejsce w tabeli, jednak najgroźniejsze rywalki naszej drużyny: Poprad Stary Sącz i Sandecja Nowy Sącz, mają jeszcze do rozegrania zaległe spotkania.

Salos RP Kraków – UKS Jedynka Tarnów 0:3 (22:25, 7:25, 11:25)

Jedynka: Weronika Wyroba, Joanna Tadel, Izabela Nowak, Natalia Cieśla, Magdalena Sobol, Justyna Molczyk (libero), Oliwia Sawczak, Katarzyna Mleczko, Gabriela Szablowska, Klaudia Wrona.