Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Pewne zwycięstwo juniorek UKS Jedynki

19.12.2013

W dniu dzisiejszym już siódme spotkanie ligowe w obecnym sezonie rozegrały juniorki UKS Jedynki Tarnów. Podopieczne trenerek Beaty Wyroby i Urszuli Świerczek we własnej hali podejmowały AS Progres Kraków. Spotkanie to nie było jednak ładnym widowiskiem, a to za sprawą bardzo dobrej gry tarnowianek. Nasze zawodniczki już w pierwszym secie zdeklasowały rywalki pokonując je 25:11. Po takiej porażce krakowianki zdołały się podnieść i w drugiej partii przez długie fragmenty toczyły zaciętą walkę z naszymi młodymi siatkarkami. Ostatecznie jednak także i ta partia padła łupem UKS Jedynki, która zwyciężyła 25:20. W trzecim secie tarnowianki ponownie jednak zdecydowanie przeważały i zwyciężając tą partię aż 25:8 odniosły pewne zwycięstwo 3:0 w całym meczu.

Dodajmy jeszcze, że aktualnie nasze zawodniczki zajmują drugie miejsce w tabeli, jednak kluczowe spotkania w kwestii awansu do Turnieju Finałowego rozegrane zostaną dopiero w nowym roku.

 

 

UKS Jedynka Tarnów – AS Progres Kraków 3:0 (25:11, 25:20, 25:8)

Jedynka: Weronika Wyroba, Joanna Tadel, Izabela Nowak, Natalia Cieśla, Magdalena Sobol, Justyna Molczyk (libero), Oliwia Sawczak, Katarzyna Mleczko, Gabriela Szablowska, Klaudia Wrona, Natalia Sajdak (libero)