UKS Jedynka przegrywa w Zatorze

09.12.2013

Podobnie jak nasza pierwsza drużyna, tak i siatkarki trzecioligowej UKS Jedynki Tarnów w miniony weekend rywalizowały z wiceliderkami swojej ligi. W wyjazdowym spotkaniu podopieczne trenerek Beaty Wyroby i Urszuli Świerczek spotkały się bowiem z Cordią Plus Zator. Niestety tarnowianki tego pojedynku nie będą miło wspominać. Rywalki już od pierwszego seta miały bowiem wyraźną przewagę i pewnie zwyciężały kolejne partie wygrywając cały mecz 3:0. Nasze zawodniczki jedynie w drugim secie starały się nawiązać wyrównaną walkę z faworytkami, jednak decydujące słowo także i w tej części meczu należało do gospodyń, które pewnie wygrały całe spotkanie.

Cordia Plus Zator – UKS Jedynka Tarnów 3:0 (25:12, 25:20, 25:13)

Jedynka: Ewa Stolarz, Magdalena Kosałka, Izabela Nowak , Natalia Cieśla, Joanna Tadel, Monika Cichoń, Justyna Molczyk (libero), Natalia Sajdak (libero), Oliwia Sawczak, Magdalena Sobol, Klaudia Wrona.