UKS Jedynka zwycięża z MOSiRem Bukowno

02.12.2013

Seria porażek przerwana! W sobotę siatkarki trzecioligowej UKS Jedynki Tarnów pewnie pokonały we własnej hali MOSiR Bukowno 3:0 odnosząc tym samym drugie zwycięstwo w obecnym sezonie.

Przed meczem drugiej seniorskiej drużyny naszego klubu liczyliśmy, że podopieczne trenerek Beaty Wyroby i Urszuli Świerczek zdołają przełamać złą serię, jednak chyba nikt się nie spodziewał, że dokonają tego z taką łatwością. Od samego początku spotkania tarnowianki zdecydowanie przeważały na parkiecie cały czas powiększając przewagę. O tym jak dużo dzieliło poziom gry obu zespołów najlepiej świadczą wyniki dwóch pierwszych setów wygrywanych przez Jedynkę 25:10 i 25:13. W trzeciej partii zmiany w składzie oraz nieco rozluźnienia w szeregach tarnowianek sprawiło, że rywalki zaczęły nawiązywać walkę z naszą drużyną, jednak o zwycięstwie przyjezdnych nie mogło być mowy. UKS Jedynka wygrała trzeciego seta 25:19 i tym samym zapewniła sobie sukces 3:0 w całym meczu.

UKS Jedynka Tarnów – MOSiR Bukowno 3:0 (25:10, 25:13, 25:19)

Jedynka: Ewa Stolarz, Magdalena Kosałka, Izabela Nowak , Natalia Cieśla, Monika Cichoń, Justyna Molczyk (libero), Natalia Sajdak (libero), Oliwia Sawczak, Magdalena Sobol, Klaudia Wrona,Katarzyna Mleczko.