Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Pracowity weekend PKCh PWSZ Jedynki, w niedzielę turniej w Tarnowie

20.09.2012

Siatkarki PKCh PWSZ Jedynki Tarnów czeka niezwykle pracowity weekend. Podopieczne trenera Bogdana Dudka w sobotę i w niedzielę rozegrają dwa turnieje towarzyskie: pierwszy w Nowym Sączu, a drugi w hali TOSiR w Tarnowie.

 

W sobotę tarnowianki wezmą udział w międzynarodowym turnieju w Nowym Sączu, w którym poza naszą drużyną wystąpią również zespoły STS Sandecji Nowy Sącz oraz MLK Oktan Kezmarok. Turniej ten rozgrywany będzie w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu przy ul. Żeromskiego 16. Początek zaplanowano na godzinę 10. Rywalizacja odbywać się będzie systemem każdy z każdym do trzech wygranych setów.

 

Nie lada gratką dla kibiców siatkówki w naszym mieście będzie jednak z pewnością niedzielny turniej rozgrywany w hali TOSiR przy ulicy Krupniczej w Tarnowie, którego gospodarzem będzie PKCh PWSZ Jedynka Tarnów. W turnieju tym poza tarnowiankami udział wezmą również zespoły STS Sandecji Nowy Sącz oraz Pogoni Proszowice, a więc drużyny, z którymi naszym zawodniczkom przyjdzie walczyć w sezonie ligowym. Turniej ten będzie idealną okazją do obejrzenia siatkówki na wysokim poziomie po długiej wakacyjnej przerwie. Dla kibiców z Tarnowa będzie także pierwszą sposobnością do zobaczenia nowej drużyny w pełnym składzie. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki i nie tylko w niedzielę do hali TOSiR. Rozpoczęcie turnieju planowane jest na godzinę 9.00. Poniżej program zawodów:

 

Godz. 9.00 - rozpoczęcie turnieju

Godz. 9.30 - PKCH PWSZ Tarnów - STS Sandecja Nowy Sącz

Godz. 11.30 - STS Sandecja Nowy Sącz - Pogoń PALEO Proszowice

Godz. 13.00 - PKCH PWSZ Tarnów - Pogoń PALEO Proszowicze

Godz. 14.30 - zakończenie turnieju