Juniorki Jedynki przegrywają z Popradem

19.11.2013

Bez happy end’u zakończył się niedzielny pojedynek juniorek Jedynki Tarnów z Popradem Stary Sącz. Podopieczne trenerek Beaty Wyroby i Urszuli Świerczek w spotkaniu rozgrywanym w Tarnowie uległy przyjezdnym 1:3 i tym samym pierwszą rundę rozgrywek zakończyły na trzecim miejscu w tabeli.

Początek spotkania nie zapowiadał porażki naszych zawodniczek. W pierwszym secie to tarnowianki przeważały na parkiecie i ostatecznie wygrały tą część meczu 25:20. Niestety był to tylko dobry złego początek. Już w drugiej partii Poprad poprawił swoją grę i dzięki skutecznym akcjom w ataku zwyciężył 25:21. Kluczowy dla losów meczu okazał się trzeci set. Obie drużyny toczyły w nim zaciętą walkę. W końcówce więcej zimnej krwi zachowały jednak przyjezdne, dzięki czemu wygrały tą część meczu 25:23 i objęły prowadzenie w całym spotkaniu 2:1. Po tej porażce tarnowianki nie zdołały się podnieść i w czwartym secie przewaga przyjezdnych była już zdecydowana. Ostatecznie Poprad zwyciężył ostatnią partię 25:18 i tym samym cały pojedynek zakończył się wygraną zawodniczek ze Starego Sącza 3:1.

UKS Jedynka Tarnów – Poprad Stary Sącz 1:3 (25:20, 21:25, 23:25, 18:25)

Jedynka: Weronika Wyroba, Joanna Tadel, Izabela Nowak, Natalia Cieśla, Magdalena Sobol, Justyna Molczyk (libero), Oliwia Sawczak, Katarzyna Mleczko, Karolina Łącka, Klaudia Wrona, Natalia Sajdak (libero), Patrycja Kara