Fatalna passa siatkarek UKS Jedynki trwa

18.11.2013

Czwartej porażki z rzędu doznały w sobotę siatkarki trzecioligowej UKS Jedynki Tarnów. Tym razem podopieczne trenerek Beaty Wyroby i Urszuli Świerczek okazały się słabsze od zajmującej trzecie miejsce w tabeli Skawy Wadowice ulegając 0:3 (9:25, 22:25, 18:25).

Spotkanie ustawiła już pierwsza partia meczu, w której przewaga przyjezdnych była bardzo wyraźna. Najlepiej o tym świadczy wynik tej części meczu aż 25:9 dla Skawy. W kolejnej partii tarnowianki zagrały zdecydowanie lepiej, dzięki czemu nasze zawodniczki toczyły wyrównaną walkę z faworyzowanymi rywalkami. W końcówce seta więcej szczęścia miały jednak przyjezdne, które i tą część meczu zwyciężyły 25:22. W ostatniej partii Skawa ponownie przeważała. Wprawdzie tarnowianki w pojedynczych akcjach pokazywały, że potrafią grać w siatkówkę, jednak na bardzo dobrze dysponowane tego dnia rywalki było to za mało. Ostatecznie trzeci set zakończył się zwycięstwem Skawy 25:18 i tym samym cały mecz przyjezdne wygrały 3:0.

UKS Jedynka Tarnów – Skawa Wadowice 0:3 (9:25, 22:25, 18:25)

Jedynka: Ewa Stolarz, Magdalena Kosałka, Joanna Tadel, Natalia Cieśla, Monika Cichoń, Justyna Molczyk, Natalia Sajdak (libero), Oliwia Sawczak, Magdalena Sobol, Klaudia Wrona, Patrycja Kara, Katarzyna Mleczko.