Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Sandecja Nowy Sącz ponownie lepsza od UKS Jedynki

11.11.2013

Występujące na parkietach 3 Ligi siatkarki UKS Jedynki Tarnów w sobotę doznały trzeciej porażki w obecnym sezonie. Podopieczne trenerek Beaty Wyroby i Urszuli Świerczek grając w osłabionym składzie nie sprostały w wyjazdowym meczu Sandecji Nowy Sącz ulegając 0:3.

 

Już pierwsza partia spotkania pokazała, że o wygraną naszej drużynie nie będzie łatwo. Sandecja zdecydowanie przeważała na parkiecie, dzięki czemu tą część meczu wygrała pewnie 25:16. Drugi set tego pojedynku był zdecydowanie bardziej wyrównany. Niestety w końcówce sądeczanki popełniły mniej błędów, dzięki czemu wygrały 25:22. W kolejnej części meczu tarnowianki niestety nie podjęły już walki i ulegając 18:25 przegrały całe spotkanie. Porażka ta sprawiła, że UKS Jedynka spadła na ósme miejsce w tabeli. O poprawę tej pozycji za tydzień nie będzie łatwo, gdyż nasze zawodniczki podejmować będą trzecią drużynę ligi – Skawę Wadowice. Tarnowianki we własnej hali spisują się jednak zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach, dlatego liczymy w tym meczu na miłą niespodziankę.

 

 

Sandecja Nowy Sącz – UKS Jedynka Tarnów 3:0 (25:16, 25:22, 25:18)

Jedynka: Ewa Stolarz, Magdalena Kosałka, Magdalena Sobol, Monika Cichoń , Joanna Tadel, Natalia Cieśla, Justyna Molczyk, Katarzyna Mleczko, Oliwia Sawczak, Klaudia Wrona, Patrycja Kara.