Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Nasze drużyny wracają na parkiety

06.11.2013

Po tygodniowej przerwie spowodowanej świętem Wszystkich Świętych w najbliższych dniach na parkiety wracają zespoły naszego klubu występujące w różnych kategoriach wiekowych. Jako pierwsze już w najbliższy czwartek zaprezentują się juniorki, które w Nowym Sączu w meczu na szczycie tabeli zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz. Również w wyjazdowym meczu z Sandecją w sobotę zagra nasza druga drużyna seniorek występująca w 3 Lidze. Oba te spotkania zapowiadają się bardzo interesującą i w obu liczymy na sukces naszych siatkarek.

 

W sobotę swoje kolejne spotkanie ligowe rozegra również drugoligowa drużyna PKCH PWSZ Tarnów. Podopieczne trenerów Lesława Kędryny i Marka Skrobota zajmujące aktualnie piąte miejsce w tabeli we własnej hali podejmować będą przedostatni AZS UEK Kraków. Tarnowianki będą więc zdecydowanymi faworytkami tego spotkania i nie zmienia tego nawet prawdopodobny brak w tym spotkaniu Inez Pfeifer. Liczymy więc, że nasze zawodniczki w pojedynku tym zdobędą pewne trzy punkty do tabeli, które pozwolą na awans na wyższe miejsce w klasyfikacji. Początek tego spotkania już tradycyjnie w sobotę o godzinie 18 w hali PWSZ w Tarnowie przy ulicy Mickiewicza 8. Serdecznie zapraszamy.

 

Najbliższa niedziela z kolei upłynie pod znakiem rozgrywek kadetek. Obie nasze drużyny w tej kategorii wiekowej występować będą na wyjeździe. UKS Jedynka A Tarnów w Turnieju II Ligi rywalizować będzie w Wieliczce, gdzie za rywalki będzie mieć drużyny MKS MOS Wieliczka oraz Kęczanin Kęty. Jedynka B Tarnów z kolei w Krakowie weźmie udział w Turnieju III Ligi, w którym spotka się z Wisłą Kraków oraz Iskrami Grybów.

 

Wszystkim naszym zespołom życzymy powodzenia!

 

 

Czwartek (7.11)

g.18: STS Sandecja Nowy Sącz – UKS Jedynka Tarnów (juniorki)

 

Sobota (9.11)

g.17: STS Sandecja Nowy Sącz – UKS Jedynka Tarnów (III Liga)

g.18: PKCH PWSZ Tarnów – AZS UEK Kraków (II Liga)

 

Niedziela (10.11)

g.9: I Turniej Ligowy Kadetek w Krakowie (III Liga) z udziałem UKS Jedynka B Tarnów

g.10: I Turniej Ligowy Kadetek w Wieliczce (II Liga) z udziałem UKS Jedynka A Tarnów