Udany start rozgrywek w wykonaniu juniorek

07.10.2013

W niedzielę wyjazdowym meczem z Wisłą Kraków ligowe rozgrywki zainaugurowały juniorki UKS Jedynki Tarnów. Prowadzone przez duet trenerski Urszula Świerczek i Beata Wyroba młode tarnowskie siatkarki bez większych problemów zwyciężyły w tym spotkaniu 3:1 (25:12, 25:17, 21:25, 25:20).

Nasze zawodniczki po dwóch pierwszych pewnie wygranych setach w trzecim nieco się rozluźniły, co wykorzystały rywalki zwyciężając tą partię 25:21. Przegrany set podziałał jednak na siatkarki Jedynki jak zimny prysznic, gdyż w kolejnej partii tarnowianki ponownie prezentowany się na parkiecie zdecydowanie lepiej od rywalek pewnie zwyciężając 25:20 i tym samym zapewniając sobie sukces w całym spotkaniu.

Kolejne spotkanie nasze zawodniczki rozegrają już w najbliższą niedzielę ponownie w Krakowie. Tym razem rywalkami Jedynki będzie drużyna AS Progres Kraków.

Wisła Kraków – Jedynka Tarnów 1:3 (12:25, 17:25, 25:21, 20:25)

Jedynka: Izabela Nowak, Oliwia Sawczak, Joanna Tadel, Weronika Wyroba, Barbara Gębiś, Magdalena Sobol, Justyna Molczyk (libero) oraz Klaudia Wrona, Natalia Sajdak, Katarzyna Mleczko, Karolina Łącka.