Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Marcin Możdżonek i Sebastian Świderski w Tarnowie

12.09.2012

W dniu dzisiejszym w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Tarnowie odbyło się spotkanie kapitana reprezentacji Polski siatkarzy Marcina Możdżonka oraz byłego wielokrotnego reprezentanta, a obecnie drugiego trenera ZAKSY Kędzierzyn Koźle Sebastiana Świderskiego z tarnowską młodzieżą szkolną. W spotkaniu zorganizowanym przez UKS Jedynkę Tarnów oraz głównego partnera klubu firmę PKCh Sp. z o.o. udział wzięło blisko 500 dzieci, które podczas godzinnego spotkania miały okazję zobaczyć, usłyszeć oraz zadawać rozmaite pytania swoim idolom. Zawodnicy wręczyli również przedstawicielom tarnowskich szkół piłki z autografami. Po spotkaniu była również możliwość uzyskania autografu czy zrobienia sobie zdjęcia z idolami.

 

Jak później na konferencji prasowej podkreślali sami zawodnicy, tego typu spotkania są świetną okazją do namawiania młodzieży do uprawiania sportu i promowania tej pięknej dyscypliny jaką jest siatkówka.

 

Fotoreportaż z dzisiejszej imprezy dostępny jest na stronie www.uksjedynka.com oraz na facebook’owym profilu naszej drużyny.