Jedynka II Tarnów kończy sezon z awansem i bez porażki!!!

03.03.2013

Tegoroczny sezon w IV Lidze Kobiet przebiegł zdecydowanie pod dyktando Jedynki II Tarnów. Podopieczne trenerek Urszuli Świerczek i Beaty Wyroby pewnie wygrały wszystkie ligowe mecze, przegrywając w całym sezonie tylko dwa sety i z olbrzymią przewagą nad drugą drużyną w tabeli wywalczyły bezpośredni awans do III Ligi.

Dobrą dyspozycję przez cały sezon tarnowianki potwierdziły w sobotę w ostatnim meczu obecnego sezonu. W Chełmku nasze zawodniczki pewnie pokonały miejscowy Gruwald 3:0. Już pierwsza partia wygrana przez Jedynkę 25:12 pokazała, która z drużyn prezentuje zdecydowanie wyższe umiejętności. W kolejnym secie, mimo kilku zmian w składzie, tarnowianki także grały zdecydowanie lepiej i w efekcie pewnie zwyciężyły 25:17. Dopiero w trzeciej partii nieco rozluźnione nasze zawodniczki pozwoliły rywalkom na nawiązanie walki, jednak ostatecznie i ta część meczu zakończyła się sukcesem Jedynki 25:23.

Grunwald Chełmek – Jedynka II Tarnów 0:3 (12:25, 17:25, 23:25)

W barwach Jedynki II Tarnów w trakcie całego sezonu wystąpiły: Magdalena Kosałka, Monika Cichoń, Kinga Plebanek, Magdalena Szczurek, Joanna Tadel, Joanna Ryczek, Weronika Wyroba, Ewa Stolarz, Katarzyna Borczuch, Justyna Słomska, Karolina Łącka, Agnieszka Kozioł, Barbara Gebiś, Izabela Nowak, Anna Pokorny, Magdalena Sobol, Oliwia Sawczak.