Dwunasty mecz bez porażki siatkarek Jedynki II Tarnów

24.02.2013

Zwycięska seria siatkarek Jedynki II Tarnów nadal trwa. W sobotę podopieczne trenerek Urszuli Świerczek i Beaty Wyroby odniosły już dwunaste zwycięstwo w lidze pokonując MOSiR Bukowno 3:0.

Tarnowianki podeszły do tego pojedynku mocno skoncentrowane. Wszak po drugiej stronie siatki znajdowała się druga drużyna w tabeli, a zarazem rywal, który jako jedyny w obecnym sezonie wygrał z naszą drużyną seta. O tym jak bardzo zawodniczkom Jedynki zależało na dobrym wyniku świadczy pierwszy set wygrany przez naszą drużynę aż 25:9!!! W kolejnych partiach wprawdzie rywalki nie odstawały już tak wyraźnie od tarnowianek, jednak wygrana naszej drużyny ani przez moment nie była zagrożona. Ostatecznie drugi set zakończył się zwycięstwem Jedynki 25:19, a w trzecim gospodynie wygrały 25:15 pieczętując końcowy sukces.

Dodajmy jeszcze, że po trzynastu rozegranych kolejkach Jedynka zajmuje pierwsze miejsce w tabeli mając aż 11 punktów przewagi nad drugim MOSiRem Bukowno, mimo iż tarnowianki nadal mają do rozegrania jedno zaległe spotkanie. Przewaga ta najlepiej pokazuje, jak nasze siatkarki zdominowały w tym roku IV Ligę.

Jedynka II Tarnów – MOSiR Bukowno 3:0 (25:9, 25:19, 25:15)

Jedynka: Magdalena Kosałka, Monika Cichoń, Joanna Tadel, Izabela Nowak, Ewa Stolarz (kapitan), Justyna Słomska, Barbara Gębiś (libero) oraz Kinga Plebanek, Magdalena Szczurek, Katarzyna Borczuch, Agnieszka Kozioł, Karolina Łącka.