Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Witamy w Tauron Lidze!

Aktualności

Moc siatkarskich emocji w hali I Liceum

25.01.2013

Sporo będzie się działo na najbliższy weekend w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. W sobotę i niedzielę odbędą się tam bowiem aż trzy siatkarskie imprezy.

 

W sobotę o godzinie 19 rozegrane zostanie spotkanie 10. kolejki IV Ligi Kobiet, w którym niepokonana dotychczas Jedynka II Tarnów podejmować będzie GSKS Laskową. Tarnowianki są zdecydowanymi faworytkami tego pojedynku i jeśli tylko podejdą do tego spotkania w pełni skoncentrowane, to nie powinny mieć problemu, aby odnieść kolejne przekonujące zwycięstwo.

 

W niedzielę z kolei na siatkarskich parkietach rządzić będą kadetki. Tego dnia w Tarnowie rozegrane zostaną aż dwa turnieje ligowe. O godzinie 9:30 na parkiecie pojawią się zespoły grające w I Lidze Kadetek, a wśród nich Jedynka A Tarnów. Podopieczne trener Beaty Wyroby za rywalki będą mieć zespoły Maratonu Krzeszowice i Pogoni Proszowice. W dotychczasowych starciach tych zespołów w obecnym sezonie tarnowianki niestety zawsze przegrywały, jednak tym razem, we własnej hali, zapowiadają chęć rewanżu.

Zaraz po Turnieju I Ligi, również w hali I LO, rozegrany zostanie podobny turniej kadetek występujących w VI Lidze. Oprócz Jedynki B Tarnów udział w nim wezmą zespoły Podkarpacia Bobowa i Salosu Piast Kraków. Drużyny te w identycznym zestawieniu spotkały się już na parkiecie niespełna miesiąc temu i wtedy górą były tarnowianki. Możemy więc liczyć, że i tym razem będzie podobnie.

 

Na wszystkie imprezy organizowane przez UKS Jedynka serdecznie zapraszamy. Emocji z pewnością nie zabraknie.